» Poradna » Programy

Uplay hry

Dobrý den, vlastním už pár let originální hry Assassins Creed Brotherhood a Revelations v minulosti už jsem aktivoval klíč a když se tam chci tedkom dostat vyžaduje to po mě znovu na uplay aktivační klíč ale já už sem ho použil tak nevím jak se tam mám dostat a už mi ani nejde hrát ,,Offline,, jak to dříve šlo.. u obou verzí hry to chce aktivační klíč, myslíte že je to aktivované na jiný uplay účet nebo fakt nevím jak to zjistit na který to je uplay účet a email .. poradil by někdo?Půjde zjistit na jaký email jsem to před 4 roky cca aktivoval?

Odpovědi na otázku

Těžko, kontaktovat podporu

Dúfam, že ste kľúč od niekoho nekupovali cez G2A (neberte to zle, toto ma prvé napadlo a neberiem tú firmu za zlú). Je možné, že daný predajca, ktorý vám to tam predal, mal kradnutú kartu a tým pádom mu Ubisoft deaktivoval všetky nakúpené hry cez kradnutú kartu. Bežná vec na Uplay.

Tady asi těžko někdo může vědět, na jakém účtu jsi to aktivoval. Otázka je, jestli máš opravdu ty hry originální, resp. legální a ne od nějakého pochybného prodejce. Jinak jedině řešit přes technickou podporu.

zdravim , mam taky problem z hrou kterou jsem si koupil o znameho assins ceed unite ,krabicova verze i cd klic byl na obalu .,hru jsem naistaloval ,pak to po me chtelo cd klic , tak jsem ho tam napsal ,a neslo to ,napsalo mi to tam ze cd klic pouziva nekdo jiny nebo ucet ubisoftu . pritom sem to spoustel pres uplay ,vubec nic ,nevim co sty . muze nekdo poradit byl bych moc rad , a mohly byste mi nekdo poradit a poslat mi to na mejla pavelcingros1@seznam.cz predem dik .