» Poradna » Programy

Uplay hry a účet

Zdravíčko,mám takový problém, s přítelem jsme si pořídili pár her, když jsme se rozešli řekl mi ať si je nechám, jenže byly nainstalované k jeho Uplay účtu, který jsme používali společně. Když jsme se rozešli změnil si heslo, přitom věděl, že ho používám i já. Udělal to naschvál, nicméně mám teď asi 20 originálních her od ubisoftu na CD a již je nikdy nemůžu hrát? I když mám klíč a všechno?Poradí mi někdo, jestli se s tím nedá něco udělat?Nebo jsou to prostě vyhozené peníze?!

Odpovědi na otázku

Hra byla registrována na určitý účet. Neznám přesně jejich podmínky, ale předpokládám, že to možné není. Můžete zkusit podporu Ubisoftu, tam Vám to sdělí s jistotou.

no ak máš doma originály aj s kódmi a vieš prihlasovací email, kľudne kontaktuj ubisoft a požiadaj ich o reset hesla, prípadne zmenu mailu. stačí povedať, že účet ti bol ukradnutý a tými originálkami dokážeš vlastníctvo.akurát tak tvoj ex príde o ten zvyšok no :D či je možné oddeliť už registrované kľúče a priradiť ich k inému účtu už neviem.

Zkusím to, on o nic nepřijde, nechal mi všechno.A udělal to jen proto, abych začala škemrat ať mi dá nové heslo.Tak snad to vyjde.Díky moc!

A právě proto se nemají sdílet účty. Předejde se spoustě problémů.