» Poradna » Programy

Uplay Hra která se spustí se špatnou grafikou

Dobrý den, mám menší problém. Nedávno sem si pořídil For Honor ale hra se mi spustila s mojí sekundární grafikou AMD kterou používám na zbyle monitory na prohlížeč atd, nikoly na hry. Jediný způsob aby se hra zapla s mojí primarní grafikou je AMD grafiku zablokovat což nechci protože pak sou zbylé monitory k nepoužití. Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

co tak pripojit monitory do primarni?

Pak my má druhá grafika byla k ničemu.. a když mám všechny 3 monitory v 1 tak se hry sekají.