» Poradna » Web a internet

Uplay, hacknutá account

Zdravím, někdo z Argentiny a Číny se mi přihlásil na email... (heslo je už změněné) Ale na uplay mi aktivovali dvoufázové ověření, nevím co mám teď dělat, nějáké rady jak dostat účet zpět????

Odpovědi na otázku

Zavolat na UPlay.Pomáhal jsem v takových případech přátelům s Amazonem a Ebay, v obou případech stačilo zavolat na hotline do Irska a trochu si s nimi popovídat. Chtěli znát mimo jiné např. detaily o objednávkách uzavřených před krádeží účtu.

zavolat.... a to asi nebude stát 2000 , že :DDDDD

Nevím kolik čeho vás to bude stát. Koukněte, do jaké země budete volat, jestli je v EU, a koukněte do ceníku svého operátora.Můžete jim zkusit napsat, ale stejně budou trvat na hlasovém hovoru. Možná umí Skype nebo tak.

Děkuju za rady, volat jim zatím určitě nebudu.... Bohužel nevím ani jak jim napsat...

Čím dříve to začnete řešit, tím lépe.Co třeba něco vygooglit, zkoušel jste?

Ano ,ano teď to hledám už asi 1 hod. Žádný live chat ani email jsem nenašel... Leda tak na playmana tam jsem to zkusil, ale pochybuju.

Eh.https://support.ubi.com/en-US/ContactTřeba pro Německo je tam i chat. Nevím, jak a co jste tu hodinu dělal.

Ano, to jsem našel taky ale kolonku o emailu tam nevidím :) A chat nevím jak zahájit ... (omlouvám se, ale v tomto ohledu jsem úplně vedle)

Asi to už vidím, ale přihlásit se mi jde, ale přes tu dvoufázovou ochranu neprojdu :(

Jestli chat požaduje přihlášení, tak musíte volat, emailem to nepůjde.Vyberte si jazyk, zemi, a zavolejte.

Díky za rady , opravdu si toho vážím. Zatím jsem si založil nový účet a poslal mail... Teď už jen čekat

A že budete mluvit jako hotentot, to ničemu nevadí. S google tranlator to musíte zvládnout.Ebay chtěl okamžitě po vysvětlení problému mluvit s majitelem účtu, nedali si říct, kamarád umí akorát čenglish z počítačových her, stejně to s ním docela zvládli. Sem tam jsem mu poradil. Nakonec chtěli zase mě, všechno ještě jednou, a musel jsem jim slíbit, že dohlédnu na jeho heslo na email a ebay účet. Tam šlo o stotisícové měsíční obraty.

Jestli nevyjde email tak budu muset holt zavolat

Mám něco podobného:Dělal jsem tovární nastavení mého telefonu,přestal fungovat Authenticator nemohu se přihlásit na Uplay.Někdo nejaká rada?Budu vděčný za každou radu.

Dobrý den prosím Vas chci obnovit účet patrikrytmuj@seznam.cz heslo sem změnil 723284625 prosím Vas napište my jak bylo první heslo děkuji