» Poradna » Web a internet

Uplay- ban na 10 minut

Ahoj, dostala jsem ban na 10 minut, ale ikdyž uběhne třeba i půl hodina a já se chci přihlásit pořád mi to píše, že mám ban...Nevíte někdo co s tím? :/

Odpovědi na otázku

Nedělat to, za co je BAN !!!!!!

To je chyba na výpisu. Máš trvalý ban! Jen se ti chybně zobrazuje že je to jen 10ti minutový.

Takový ban se dává lidem, kteří mají na černo staženou hru od Ubisoftu. Je to z toho důvodu, aby si dotyčnej myslel, že má šanci (nebo rovnou to napíše).

Hru mám legálně, bohužel jsem napsala špatně heslo a už to bylo...

A teď tu O Červené Karkulce. ☺

Když si myslíš, že lžu, tak si to mysli...Ale zrovna tady držím Assassin's Creed IV a mám všechny 3 cd... :D i s aktivačním kódem :)

Tak to řeš s podporou toho Uplay. A pošli jim třeba fotky že máš ty CD a licenční kód a žes zadala jen špatně heslo... třeba jim to vysvětlíš. Tady nic nevyřešíš, jelikož ti buď lidi nebudou věřit a i když budou, tak ti ten ban smazat nemůžou.

Jdu na to, myslela jsem, že tady najdu někoho kdo taky měl tenhle problém..Tak nic :)

ok můžeme dostat nějáký důkaz toho že je to z toho důvodu který jste jmenoval/ala ?

Taky se mi to stalo ale dokonce mě to vyhodilo rovnou ze hry a znovu už jsem se nepřihlásil a teď mám to stejné co ty...jak si to vyřešila?

Ahoj, mám stejný problém, uplay nepoužívám, hraji primárně přes steam, nicméně při koupi her od ubisoftu steam zapne uplay... Kde jsem si samozřejmě nepamatoval heslo a dostal jsem stejnou zprávu. Ať už čekám třeba půl hodiny, nebo si změním heslo, stále dostávám zprávu že mám ban na 10 minut kvůli velkému počtu neúspěšných přihlášení... Ubisoft zkrátka opět jen potvrzuje svoje (ne)kvality.