» Poradna » Ostatní

UPlay - Cloud - AC: Odyssey

Ahoj,potřeboval bych pomoct s jednou věcí - hraju AC: Odyssey, a z ničeho nic se mi save smazal a tím pádem celý postup a mohu jedině hrát od začátku... nevěděl by někdo, jestli to nějak nejde obnovit? Nějak z toho uplay cloudu? Protože nechce se mi vážně trávit znovu 50 hodin na 1. polovině hry... budu rád za každou pomoc, díky...

Odpovědi na otázku

Uplay by poznal, že v pc se nachází jiný save než ten který je uložený na cloudu, takže by vám vyjela tabulka s dotazem, který save chcete použít ( a tímpádem druhý přepsat/smazat). Pokud tato tabulka nevyjela (a nebo vyjela a omylem jste to přepsal) tak máte smůlu.

Takže minulý save nejde nějak dostat zptátky? ... Protože na UPlay app to stále píše mé staty z minulého save, kde jsem byl v 50% hry, nikoli toho nového.Zkusil jsem napsat i na UPlay support, třeba by to ještě nějak mohlo jít... protože hrát 50% celé hry, včetně všech vedlejších a týdenních questů, (kolem 60h) se mi moc nechce :D