Upgride PC

Mam grafiku Ati X1950GT 256MB a hra Crysis mi ide nic moc, procak mam AMD X2 4000+ @2.3Ghz a 2xGB RAm, OS WIN XP. Pomohol by mi upgride VGA na ATi 4850 512MB tak aby mi siel Crysis plynule na rozliseni 1680x1050 bez AA na slusnejsich detailoch (aspon medium)? Pripadne aku zmenu by som mal spravit na PC? Chcem sa ale vyhnut meneniu zakladnej dosky (mam nforce 560).

Odpovědi na otázku

Pomohl by ten upgrade. Ale CPU daj aspoň na 2.5GHz a viac.

CPU mi uz viac nejde, moja MB nepodporuje uzamknutie HT nasobica, mam MSI dosku....