» Poradna » Windows (a jiné OS)

Upgrade windows 7

ahoj před lety jsem si kupoval w7 home edition ale ted koukám že tam je na krabičce napsáno upgrade windows vista a já ted musím vyměnit pevný disk tak se chci zeptat jestli mi okna na něj pujdou vůbec nainstalovat

Odpovědi na otázku

zkus přečíst ještě jednou a pořádně, co to máš vlastně za verzi...

no jak jsem napsal nic víc tam napsané není

ale já to jdu instalovat na čistý disk to nevadí? škoda že to není v češtině takhle vůbec nevim co dělám

Nevadi, prave na to je to obrazkovy navod.Ceskou variantu jsem zatim nenasel. Bud si ji najdete sam, nebo si tech par vet prelozite, nebo pouzijete google translator apod.

translator používám ale i tak nevim pořádně o co go ale vyzkouším to díky