» Poradna » Windows (a jiné OS)

Upgrade Win 10 Pro v práci funguje a doma nie

Hellou,vo firme sme prešli s 200 PC (z 900 čakajúcich) na novšiu verziu WIndows 10 Pro 1803, respektíve ITčkári potlačili inštaláciu na konkrétne PCčka vo firme. Všetkých to zbehlo v poriadku. Máme tam viac ako 10 rôznych konfigurácií. Ja som si na mojom notebooku dal upgrade a už mi to, len točí a točí. Mám Intel Core i7 8xxxU a Nvidia grafiku. Nenechal som to a reštartoval, stále to točí. Čo mi poradíte?

Odpovědi na otázku

obrátit se na IT s informací že upgrade má problem

Pokud chces aby Windows spravne fungovali je neni mozne pouzivat dodanou upravenou instalacku Windows od vyrobce NB a jeho predinstalovany OS. Je potreba po dodani NB a vyzkouseni ze funguje proves cistou instalaci OS z originalniho media od MS a jen doplnit potrebne ovladace k HW.

Zrejme vyriešené. Šiel som do núdzového režimu a odinštalova Nvidia grafiku. Potom systém nabehol. Nainštaloval nový ovládač už normálne a už to fachčí.