» Poradna » Notebooky

Upgrade RAM

Dobrý den, myslíte si, že je teď vhodná chvíle na upgrade RAM, v notebooku mám 8GB a do budoucna chci 16GB, četl jsem zde článek, že se asi bude cena RAM zvyšovat, tak teď nevím, jestli mám čekat a nebo ji koupit rovnou.Myslíte si, že se ceny budou zvedat?Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Vhodná chvíle je ta, až tolik paměti budeš potřebovat.

ceny budou tu stoupt, tu klesat.bud tu pamet potrebujes, nebo ne.

To záleží , kedy bude tá budúcnosť , že budeš potrebovať 16GB RAM ,ja myslím , že to za "života" toho tvojho NB nebude,určite na 99,9% !

S takovou otázkou 16GB 100% nepotřebuješ.

RAM je momentalně na několikaletém minimu. Levnější pravděpodobně nebude.Pokud RAM potřebuješ, kup ji.

ja by som mu dal maximum co sa da :) ALE nevieme ci sa jedna o notebook co ma 1 mesiac alebo 5 rokov moze sa stať ze dnes kupis pamäť a zajtra ti skape doska

Já bych to takhle neřešil, to bych si nikdy nepořídil nic. Když si teď vyhlídnu grafiku za pět tisíc, bude stát za půl roku dva a za pět tisíc bude lepší... Mám teda čekat? Kup si to, co zrovna potřebuješ, počítač je vždycky stejně špatná investice, o ty peníze tak jako tak přijdeš, tak ať alespoň to dělá, co má.

Ked ju budes kupovat, tak skoc aj do potravin (pripadne objednaj) a nakup do rezervy, potraviny sa urcite budu zdrazovat.