Upgrade PC

Ahoj, chtel bych do pocitace dat novou grafickou kartu a RAM Ale nevím jake a zda tam pasují RAM bych chtel alespon na 4GB... Premyslel jsem o grafice GIGABYTE GT 730 Ultra Durable 2 2GB Jen pro nenarocne hrani her napr. CSGO,LOLZakladní deska ASRock G31M-SMomentalni RAM DDR2 2x1GB 332.5MHzVsechny informace jsou z CPU ZPredem diky za vsechny odpovedi :)

Odpovědi na otázku

A neukazuje tem program náhodou i to, podle čeho získal jméno?Jinak deska je vyloženě tragédie, která ti díky jen dvěma již plně zaplácaným slotům, neumožní jednoduché rozšíření a ani není vhodná pod 4jádra. Na jakýkoliv upgrade CPU/RAM bych se vykašlal.GT 730 fakt nechceš, podstatně lepší, i když stále neherní GT 1030 stojí velmi podobně.

Dobře takže se na to mám vykašlat ? A když už tak koupit nový PC ?

Šel bych cestou nového PC.

Ako môže Intel doska s podporou 2x DDR2 podporovať 8 GB?

Dělaly se 4GB moduly, které to umí. Ale byly extrémně drahé (což se nezměnilo) a vzácné (což se ještě zhoršilo). Reálně nemá smysl o 4GB modulech DDR2 pro 775 vůbec uvažovat. Rozumně sehnatelné maximum je u té desky 2x2GB.

Neinvestovat do toho ani korunu. Řešit nové PC. Chipset Intel G31 je z roku 2007, což je 10 let stará architektura...Výkon a vývoj je dneska úplně někde jinde.