Upgrade PC

Dobrý den, měl bych prosbu chci si vylepšit svůj PC : tady jsou moje spec. Procesor : Intel(R) core(TM) I7 cpu 860 @ 2.80Ghz GPU: GeFroce GTX 550 Ti Paměť : 8 gb ram OS Windows 7 prof .. Chtěl bych se zeptat jestli můžu dokoupit toto a normálně to tam dát ? http://www.czc.cz/msi-970-gaming-amd-970/15... <-- základovka , MSI GTX 960 GAMING 2G 2GB <--- nebo ---> MSI GTX 950 GAMING 2G, 2GB , a cpu Intel Core i5-4690K Děkuji za pomoc..

Odpovědi na otázku

Máš Intel CPU a AMD dosku? Tak to si kúzelník ak Ti to ide. GTX 960 a 950 idú s akýmkoľvek core i5/i7 a asi aj i3 (možno okrem Nehalemu)