Upgrade PC

Moje současná konfigurace :AMD Athlon XP 2000+ (palomino)GIGABYTE 7N400S-L768MB RAM 333MHzGeForce4Ti 4200 AGP 8xFortron 350W A potřeboval bych to trochu renovovat, když nato tak koukám, potřebuji procesor a základní desku. Paměti bych si rád ponechal...možná to neni výkonově optimální ale co už...finance nejsou :( Počítač bude primárně navržen k práci, ale občas si nějakou tu hru zahraju :) Takže bych si představoval nějakýho Athlona/Semprona 64 3000+ a k tomu nějakou desku s AGP + PCI-E16x, nebo s integrovanou grafikou a volným slotem PCI-E16x za předpokladu, že ta integrovaná bude lepší jak moje GeForce4.Doporučíte mi nějakou ?

Odpovědi na otázku

To záleží jakou investici chcete do upgrade vložit bez toho se špatně radí