Upgrade pc sestavy

Dobrý den, budu si kupovat nvidia gtx 1660 6gb. Je velký rozdíl mezi gtx 1660 a 1660 super? současná sestava : Corsair CX Builder Series 430W, Intel core i5-4460, základní deska: MSI B85-G43 - Intel B85, chlazení procesoru: SilentuimPC SpartanPRO HE924, grafická karta: ASUS STRIX-GTX 960-DC2OC-2GD6, 2GB GDDR5, Ram: crucial ballistix sport 8 gb ddr3 1600 2xplánovaná sestava: procesor: AMD ryzen 5 3600, základní deska: GIGABYTE B450 GAMING X - AMD B450, ram: Kingston ValueRAM 16GB DDR4 2933 CL21 SO-DIMM, grafická karta: nvidia gtx 1660 6gbChci se zeptat jestli je tato plánovaná sestava v pohodě. Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Odpovědi na otázku

Je:https://www.youtube.com/watchSestava je ok. Ale pokud seženeš verzi Super, tak ji určitě vem. Ale já bych se pokoušel sehnat spíš rovnou RTX 3060 Ti.

RAM vem 3200 MHz. Stojí prakticky stejně.

Dobrý den, děkuji za všechny informace. Chtěl bych se zeptat jestli 430W zdroj stačí nebo musím koupit lepší?

Pokud je v pořádku tak stačí. Jestli se to s ním bude v zátěži vypínat, není v pořádku a je třeba ho vyměnit. A neuškodí pak koupit rovnou silnější. Ale není nutné ho měnit jen tak.

Jaký 430W zdroj? TYP. /Potřebuješ 1x8pin/.

Pokud se nemylim, tak Corsair CX Builder Series 430W by mel mit 6+2 konektor.

Sorry. Na dotaz jsem už nekoukal, přehlédl jsem ...

Tak toho jsem si fakt nevšiml. Notebookové SO-DIMM moduly do běžné desky opravdu nedá.