Upgrade PC s X4 860K (FM2+) a GTX 960

Můj pc:https://www.google.com/urlDobrý den, hraju na tady tom pc hry typu :Fifa 19, Pubg,Rocket league a cs:go. A potřeboval bych aby mi jeli hry více stabilněji aby mi to nesekalo a necrashovalo a jelo v pohode . Tak se chci zeptat kdyz si dokoupim ramkdy A Ssd disk pomůžemi ti nějak ?Nebo to je uplne k prdu. Diky za odpoved//Titulek doplněn.//

Odpovědi na otázku

podle mě je hlavní problém ten procesor, disk ani ramky ti s hrami nijak extra nepomůžou. ideální by bylo dokoupit lepší grafiku, ale na cokoli lepšího než gtx 1060 by ten procesor byl bottleneck. Ideální by bylo našetřit alespoň 18 000 na nový pc a tento hodit tak za 5000 na bazar.

Súhlasím. Tento sa už veľmi vylepšiť nedá. Len 5000 za to nedostane. Je to slušný PC na staršie hry, prípadne na prerábanie videa.

Vše je jen l štěstí, já prodal nedávno pc s ryzen 3 1200 a 1050 za 8000 :D

Bohužel, tohle nijak smysluplně vylepšit nejde. Ovšem crashovat by to nemělo ani tak, to je nějaká závada.