Upgrade pc na pěkné zapaření GRID AUTOSPORT

Zdravím všechny, rád bych si koupil nové GRIDY, které stojí v předprodeji cca 1400,- , ale bojím se toho, že by je můj "děda" řádně neutáhl.. Proto se obracím na Vás s dotazem jak nejlevněji upgradovat mojí pc sestavu pro solidní zahrátí si této hry.Takže požadavky GRIDŮ:Minimum: OS: Windows Vista, Windows 7 or Windows 8 Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400+ Memory: 2 GB RAM Graphics: Intel HD3000 or AMD HD2000 Series or NVIDIA Geforce 8000 Series Series Network: Broadband Internet connection Hard Drive: 15 GB available space Sound Card: Direct X compatible soundcard Additional Notes: Supported Graphics Cards •Intel HD3000 Series, HD4000 Series, HD5000 Series • AMD Radeon HD2000 Series, HD3000 Series, HD4000 Series, HD5000 Series, HD6000 Series, HD7000 Series, R7 Series, R9 Series • NVIDIA GeForce 8000 Series, 9000 Series, GTX200 Series, GTX400 Series, GTX500 Series, GTX600 Series, GTX700 Series • AMD Fusion A8 or higherRecommended: OS: Windows Vista 64 bit, Windows 7 64 bit or Windows 8 64 bit Processor: Intel Core i7 or AMD FX Series Memory: 4 GB RAM Graphics: Intel HD5200 or AMD HD7000 Series or NVIDIA GTX600 Series minimum 1GB RAM Network: Broadband Internet connection Hard Drive: 20 GB available space Sound Card: Direct X compatible soundcardMůj děda:)WIN7 64XZákladní deska: ASUS M2N-SLICPU: AMD ATHLON 64 X2 DUALCORE 4600+ 2.40 GHzRAM: 4GBGRAFÁRNA: ATI RADEON HD 4600 SERIESDISK: MAXTOR ATA DEVICE 114gbJá vím ten disk je zoufalej a taky půjde pryč jako první..:)Díky předem za odpovědi. Tomáš

Odpovědi na otázku

Zoufalá je celá sestava. Neupgraduj a Nekupuj hru v předprodeji. Počkej až vyjde, ukradni ozkoušej a teprva až podle výsledků kup. Obávám se, že to totiž bude na hraně hratelnosti na minimální detaily v rozlišení 720p.

To je nějak drahé, ne?U nás je za 899,-.Ale k věci - kolik na to máš celkem peněz?Desku máš docela dobrou v tom smyslu, že třeba s BIOSem 5001 podporuje i Phenom II x4 945. To bys měl v bazaru sehnat. K tomu by sis mohl dovolit i podstatně výkonnější grafiku než máš teď.Jen není jasné jaký máš zdroj - stáří, značka, model...Třeba by bylo potřeba pořídit i ten.

Ahoj, tak trojku tenhle a trojku dalsi mesic.. Ohledne toho zdroje, dam info az dorazim z prace z hlavy to nevim. Asi prvni bych rad koupil disk s nejakym dobrym pomerem cena gb a pak treba druhou grafarnu.. Ta zakladovka mam za to, ze zvlada dve graficky karty.. Jinak RAMky mam ddr2 jsem zapomnel zminit. Diky za odpovedi Tom

Dvě grafiky tě vůbec nemusí zajímat. To má smysl až pokud neexistuje řešení v podobě jedné grafiky. 2x HD 46x0 je stále pomalejší než jedna dnešní pořádná.Ty máš cca 6000. Zjisti, co máš za zdroj uvidíme co s tím. Pokud je použitelný, stačilo by sehnat lepší CPU (nějaký Phenom II X4 za 1000-1500,-) a lepší grafiku (R9 270 4500,-). Mrkni na "benchmarks" dole:http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-270-vs-Rad... http://goo.gl/T99V1T

Tak tenhle disk má i výkon:http://www.alza.cz/crucial-m550-256gb-7mm-d7... ale když ti stačí dosavadní velikost disku, tak třeba i tenhle:http://www.alza.cz/crucial-m550-128gb-7mm-d7... výkon má trochu menší, ale furt fajn.Takže načítání levelů ve hrách bude blesk, stejně jako reakce systému.Jestli chceš klasický disk, taky dobře, ovšen ten výkon zdaleka nemá:http://www.alza.cz/seagate-barracuda-7200-12... A na tenhle procesor bys měl taky: http://pc.bazos.cz/inzerat/35760804/Prodam-A... nebo ne?Ona i současná grafika s ním bude mít zase jiný výkon.

Cau sorry ze jsem nenapsal driv byl jsem na svatbe v patek a vcera jsem to dospaval x) koukal jsem na ten zdroj a nic jsem nezjistil.. Jde to nejak zjistit pres windowsy?

Ne.Je třeba sundat levou bočnici a přečíst si štítek na zdroji.

Je.Tak zdroj taky - je to starý zdroj ještě specifikace ATX 12V 1.3, který slibuje dodat na +12V větvi 12 Ampér. To je o ničem.Tak napiš jak by sis ten upgrade představoval v souhrnu - zejména procesor a grafickou kartu - z toho se dá vyjít při návrhu nového zdroje.

Tohle je přesně ten procesor pro tebe:http://pc.bazos.cz/inzerat/36061163/AMD-Phen...

Ten procak vypada dobre:) prvni bych asi koupil ten disk a pak az procak a grafarnu..

O tom dost pochybuji: "Inzerát byl vymazán".Ale nevadí, on se zase nějaký někde objeví. Škoda, že deska neumí všechny Phenomy II X4, na aukru jsou teď hned 2 lepší než ten z inzerátu, ale bohužel by ti byly na nic.

Jasny no kazdopadne diky vsem za odpovedi..:)

Ahoj, tak dnes jsem objednal ten disk crucial 256gb.. Jsem na nej zvedav:)

Pak sem můžeš sepsat dojmy (jak pozitivní, tak negativní). Určitě to bude někoho zajímat.

Jasny, myslim, ze zadnej negativni dojem nemam az na to, ze jsem musel jet pro redukce do alzy a to opravdu problem nebyl kdyz ted po preinstalaci vidim jak to PC frci.. Myslim, ze mi to zatim staci.. Diky moc Vsem za tipy a rady!