Upgrade PC Lenovo

Dobrý den,mám PC https://www.czc.cz/lenovo-ideacentre-510-15i... a chtěl bych provést upgrade GPU.Jenže mám problém s tím že ta case je celkem menší takže bych koupil i case,jenže nevím jestli MB od lenovo bude sedět i do jiné casy nebo ne?A potom ještě samozřejmě zdroj.

Odpovědi na otázku

Aneb, kterak si pořídit PC se kterým budou při úpravách jen potíže.V tom výpisu na CZC si dali velký pozor na to, aby neprozradili náhodou něco, co v tom počítači opravdu je za komponenty, takže těžko něco radit. Jestli je ta deska upravená na míru s konektory jen pro jejich zdroje, tak máte problém. Na netu jsem obrázek zevnitř nenašel (pravda, záležet jsem si moc nedal).Prostě nejjednodušší je to PC rozdělat a podívat se. Fotky sem jde vkládat přes www.ctrlv.cz