Upgrade pc (battlefield4)

dobrý večer,Potřeboval bych upgradovat sestavu pro plynulé hraní battlefieldu 4 na ultra detaily.Typuji, že hlavní brzdou je moje GK (níže).Myslíte, že tato GK bude dostačující? https://graficke-karty.heureka.cz/msi-radeon-rx-460-4g-oc/Nebo nějakou jinou gk? Může být i starší, třeba z aukra, chtěl bych se dostat do 3500 - více jak 4000kč nedám.Sestava: AMD FX4300 Saphire Radeon HD7850 1Gb8GB DDR2Seasonic M12II 620W Bronzeděkuji

Odpovědi na otázku

chtěl bych Mustanga, ale víc jak 4 tisíce nedám Odmítám hledat požadavky(ty jsi to taky nedělal, když se ptáš takže nevím proč by to měl někdo dělat za tebe, ale v případě ultra detailů pochybuji i o zbytku pokud nemyslíš ultra detaily pro rozlišení 600x400

Novou do 4k seženeš jen RX 460 nebo GTX 1050. Druhá má trochu vyšší výkon. Ale ne o moc. Raději bych vzal rovnou GTX 1050 Ti, která stojí trochu nad 4k:https://graficke-karty.heureka.cz/msi-geforce-gtx-1050-ti-4... A nebo bazar. Tam bys s trochou štěstí mohl dosáhnout i na GTX 970 (výkon jako GTX 1060). GTX 960 4GB pak seženeš určitě (má výkon jako GTX 1050 Ti a víc jak cca 3000,- bych za ní nedal).Vzhledem k FX 4300 bych to ale s grafikou moc nepřeháněl. Mimochodem, jak jsi k FX, které mají jen DDR3 řadič, dostal DDR2?

nikdy jsi se nepřepsal?

S RX 460 si oproti HD 7850, co máš teď moc nepomůžeš:http://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-HD-7850-vs-AM... Každopádně vhledem k minimálním požadavkům na CPU bych si tipnul, že jen lepší grafika ti zase tolik nepomůže.

Ahoj nic lepšího než gtx 960 bazar nebo GTX 1050 ti bych už nedával, prakticky ? zapneš to na gtx 1050 ti dejme tomu na ultra a fps bude 30-45pak dáš grafiku na minimum a fps bude 30-45 :))ano je to na hlavu ale tak to je ten procesor prostě víc FPS nepustí

https://www.youtube.com/watchčím dele hraje tím méně fps má,,,, njn AMD FX v praxi,,,počítej že v Online to bude někdy i horší přeci jenom až tam začne Battlefield jak se sluší a patří tak uvidíš hodně velké propady

řekl bych že grafika je více než ok ale potřebuješ cpu 4 jádro Intel a ssd