» Poradna » Windows (a jiné OS)

Upgrade na Windows10

Je mi jasné, že termín pro bezplatný upgrade končí 29.7.Jak je to ale v případě, že je tato možnost uvedena na krabicové verzi Windows 7, to netuším ?Díky za Vaše názory.

Odpovědi na otázku

Naše názory na co?

Čítaj, ako vždy, medzi riadkami odborne opísané a vysvetlené. Na nejakej škatuli s W7 má napísané predajcom iné termíny než sú oficiálne vyhlásené MS. Tiež ďakujem, s hlbokým predklonom,,, fix, zase som si udrel svoje úctivé čelo o hranu stola, kopnem do toho....

To znamená zda pro krabicovou verzi je termín 29.7 shodný, nebo lze aktivaci provést i po tomto datu ?

Jakou aktivaci, co to meleš proboha? Jestli Tě náhodou zajímalo, zda-li je u krabicvé verze Windows 7 možné provést UPGRADE na Windows 10 i po 29.7, tak není .... minimálně tedy legálně ne .... Když se na něco ptáš, tak to nesmíš psát jak hotentot!

Úplně stejně.

Ten termín platí úplně ten stejný. Po 29. 7. digitální nárok zdarma díky upgradu na Windows nikdo nezíská. Pokud na hardware už je získaný digitální nárok tak aktivace problěhne i po 29. 7.Toto je jasné teď abylo to jasné i před rokem.

Já bych čoveče neříkal tak úplně jistě HOP ... desítky jsou debakl, placené (prý) nebudou, protože by je (určitě) nikdo nechtěl ... tak jak je dostat mezi těch zbylých 700mil. lidí? Já bych na jejich místě ten upgrade zdarma ještě trošku protáhnul ... ale kdoví jak u MS uvažují že ...

Never tomu. Ak predajca krabicovej W7 zabudoval potajme aktivovaný do ticket do ISO prejde aktivácia na W10 aj po tomto termíne. Máš to za domácu úlohu vyriešiť.

Predajca nikam nic nezabuduje, DVD je lisované a nic do něj "nezabuduješ" ...