» Poradna » Windows (a jiné OS)

Upgrade na windows 10

Čau. Měl jsem problém s windows 10, protože mi mém pc po novém updatu zamrzal. proto jsem vrátil pc do továrního nastavení. Na webu psali že když si windows 10 jednou aktivujete, tak vám zůstane na pořád. Tak se chci zeptat, až vyjde nový update na win 10, jak se k němu znova vrátím? Zatím mám win8, ale víc mi vyhovoval win10

Odpovědi na otázku

Stáhneš si pak aktuální verzi Win10 a přejdeš.Tvojí aktivaci Win 10 si servery MS uložili takže bez obav.Téma zamrzání jinak např. zdehttp://www.zive.cz/poradna/100-vyuziti-disku...

A to normálně ze serveru microsoftu nebo jak? Protože win10 začal být zpoplatněný, takže se chci raději ujistit, abych o něj nepřišel. Vyhovoval mi víc jak 8

Pokud na tvém PC byl aktivní Win10 a byl jsi připojen k Internetu tak MS získal digit. otisk.Takže při instalaci Win10 stačí přeskočit zadání key a ty se sami aktivují po přihlášení k serverům MS.

Ano, třeba ze serveru MS. Bez obav, když byl jednou nainstalovaný a aktivovaný, tak jej můžeš znovu nainstalovat i po 100 letech...

ok díky moc jste mi pomohli... to zamrzání mně už štvalo, ale později se chcu k 10 vrátit. Ještě jednou díky moc

Ještě informativně dotaz jaký máš disk?

mám 2 HDD disky... dohromady cca 1T

O díky