» Poradna » Mobily

Upgrade na Iphone XS z Iphone 8+

Zdravím, Přemýšlím zda upgredovat z Iphone 8 plus na Iphone XS.Zajímalo by mě kolik z vás by na tuto možnost přistoupilo, kdyby jste na to měli finanční prostředky a zda to vubec ma smysl.S iPhonem 8 + jsem spokojenej všestraně, Jen mě trápí jeho velikost. Je velice nepraktický na každodenní nošení v kapse nebo pri ovladani jednou rukou (a to mam velike ruce).Jen nevím zda udělat tak velkou investici a A koupit nový model XS jen kvůli velikosti myslíte, že tam je více benefittů se kterými by nový model výrazně dominoval?

Odpovědi na otázku

Jediná znatelná výhoda, kterou byste pocítil je displej přes celou plochu, jinak iPhone 8 je stále jako čerstvý model, samozřejmě záleží na Vás, ale pokud bych já osobně měl iPhone 8+, tak bych do XS nešel.

Díky za odpověď, upgrade zvažuji také právě proto, že Iphone 8+ je stále fresh a jde prodat za zajímavé peníze.

Já uznávám pouze jediný důvod pro upgrade čehokoliv - nefunkčnost a to ať už kvůli technické poruše nebo náročnosti softwaru. Jinými slovy - neexistuje žádný logický důvod proč kupovat nový telefon, když ten starý je stále bez problému funkční a má dostatečný výkon pro bezproblémový provoz moderního a současného softwaru, který používám.