Upgrade HP Pro 3500 MT (s i3-3220)

Dobrý den,chci se zeptat ohledně výměny komponentů do pc. Jestliže má pc zabudovanou grafickou kartu v procesoru bude nutné vyměnit grafickou kartu potom procesor /pak RAMky? Kdybych si nejdříve koupil RAMky s potom procesor typuji že to nebude funkční (bez grafické karty)jedná se o přestavbu pc hp pro 3500mt s verzí i3 k něčemu co alespoň bude funkční //Titulek upraven.//

Odpovědi na otázku

kancelPC z 2013, co tam chces menit? Nic nove sa do toho uz >5 rokov neda kupit, stare zmysel nema. Predaj/daruj a kup novy pc.

Toto https://www.euronics.cz/stolni-pocitac-hp-pro-350... ? Na hry to nebude, oživovat to nemá smysl. Při nejhorším jen doplnit nějaké SSD a RAM zvýšit na 8 GB, pokud seženeš někde levně.

Pokud máš procesor s integrovanou grafikou a dáš tam zase procesor s integrovanou grafikou, tak tam žádnou jinou grafiku dávat nemusíš. Na druhou stranu platí co tu psali přede mnou, žádná "přestavba" ti z toho neudělá nové PC.

Ne, staré kancelářské PC se na herní počítač smysluplně přestavět nedá.

https://www.zive.cz/poradna/upgrade-pc/sc-20-... Ne, za měsíc se z toho opravdu nestal dobrý základ pro přestavbu na herní PC.

Záleží na použití, na kancelář s internetem by to možná ještě šlo trošku oživit:RAM: dle specifikací je max 8GB (2x 4GB), 4GB modul stojí kolem 500 Kč, chipset by měl umět i 2x 8GB, ale může to být omezené výrobcem PCdisk vyměnit za SATA SSD na kancelář a internet by měl stačit nějaký 250-500GB (1-1.700 Kč)CPU lze upgradovat na i5 nebo i7 3.generace k sehnání asi jen bazary/inzeráty i5 kolem 1.000 to by jeětě šlo, ale i7 kolem 3.000 už mi připadá předražená.

HP Pro 3500 MT = značkové WKS => není to stavebnice.HP má v oblibě black list.Doporučené/povolené možnosti upgrade definuje výrobce:https://support.hp.com/us-en/document/c03364089