Upgrade grafiky

Dobrý den, mám počítač Dell optiplex 790 USFF. Má integrovanou grafiku Hd graphics. Základní deska NKW6Y. chtěl bych se zeptat, zda by šlo na tuto základní desku koupit nějakou výkonnou grafickou kartu, nebo musim koupit jiný procesor s integrovanou grafikou? Popřípadě jak připojit jinou grafiku externě mimo základovou desku. Dekuju za pomoc

Odpovědi na otázku

U této sestavy je upgrade velmi jednoduchý - zbav se jí a postav si PC, které je určené pro tvé potřeby.Deska nemá PCIE slot, takže tam žádnou grafiku nijak nezapojíš. Je to značková sestava, postavená pro konkrétní účel. Tu prostě na herní PC nepředěláš, ani když se na hlavu postavíš.

Má miniPCIe, takže tam jde udělat tato prasečina:https://youtu.be/Qs_13V2OMLI

Tato prasečina bude určitě fungovat a slíbí mi plný výkon te grafiky?

Tahle prasečina tě vyjde na zbytečně moc peněz a výsledek nebude stejný, jak kdyby tam šla dát rovnou.To miniPCIe má myslím jen 4 linky a ještě jen 2.0. Takže 8x nižší datovou propustnost než normální PCIe s 16 linkami a ve verzi 3.0.

https://www.amazon.com/XCSOURCE-External-Indepen... Přidej k tomu ještě zdroj (k tomu v tom Dellu žádnou grafiku nepřipojíš) a platíš minimálně cca 2500,- jen za to, že to možná půjde (reálně to v tom vůbec fungovat nemusí) a ještě s kdo ví jakým výkonem.

Dobry den bohuzel na vasi zakladni desku nelze koupit zadna graficka karta protoze nemam pci sloty.

výkonnou určitě ne, maximum co tam můžeš dát je toto:https://www.czc.cz/msi-radeon-rx-550-2gt-lp-... ale u nejnovějších titulů čekej max. mix středních a nízkých detailů.

aha, ultra small form, takže bohužel nic. Tohle je striktně kancl terminál...