Upgrade grafiky nebo procesoru?

Zdravím. Potřeboval bych poradit. Chtěl bych si zlepšit výkon svého stolního PC Je rok starý a nevím zda-li vylepšit procesor nebo grafiku. (Např. Arma 3)..- Hlavně aby to pasovalo se základní deskou a tak... Komponenty: Procesor: AMD Quad Core A10-7800RAM: 8GB DDR3Graf. karta: NVIDIA GeForce GTX 750 2GB Pamět: SSHD 1TB + 8GB cacheZákladní deska: Socket AMD FM2+ PCI Express x16Díky za případné rady ;)

Odpovědi na otázku

Arma 3 , ta pito.má hra nezná AMD, zná jenom IntelAMD optimalizace = 0 %Intel optimalitace = 100 %Na AMD ta hra nikdy dobře nepoběží