Upgrade grafické karty

Dobrý den, mám tenhle počítač na hraní her https://stolni-pocitace.heureka.cz/hp-pavilion-500-420-k2f04... problém je v grafické kartě NVIDIA GeForce GTX 745 4 GB DDR3 proto bych se chtěl zeptat jestli existuje nějaká alternativa jí vyměnit za jinou. Skříň je minitower proto musí být velikostně opravdu malá. Zdroj pouhých 180 W ten by se dal taky vyměnit. Nejlepší by to bylo celý prodat a poskládat novej, ale do toho se mi nechce. Díky za tipy

Odpovědi na otázku

Ten CPU je nejaka usporna verze, ale oproti plnohodnotne se moc nelisi. Takze po vymene zdroje (a asi i bedny) by se tam dala hodit i GTX1060.

Chtělo by to otevřít a napsat typ desky / vyfotit jí. A taky zdroj. Tyhle značkové sestavy nejsou na upgrade vhodné a je s tím víc sraní oproti běžným komponentům.

Deska je hewlett packard 2af7https://support.hp.com/us-en/document/c03885123

Značkový PC není stavebnice!Co s tím?Používej Paviána k účelům, na které stačí:- kancelář;- nenáročná multimédia.Pro moderní grafické hry pořiď herní dělo podle DS:forum.zive.cz/viewtopic.php?p=7951770

Musim suhlasit, kedysi som mal doma nejaky Pavian s C2Q a upgradovat to bolo fakt skoro nemozne. Ta skrinka bola atypicka, v dolnej casti bola sachta na specialny 3,5"HP (kvazi USB) disk, ktora sa musela vyrezat, aby sa tam dala narvat dlhsia VGA...Ale teoreticky je mozne vsetko, aj za cenu pouzitia hrubej sily :)

Není Pavilion jako Pavilion...