Upgrade grafické karty?

Dobrý den, mám jíž starší (komponenty uvedu pod text) počítač. Hraji na něm pouze CS:GO, ale občas si rád zahraji i nějakou tu příběhovku atd. CS:GO na malé detaile jede, ale už je to opravdu na kraji 60 fps a pravděpodobně mě v tomto ohledu brzdí hlavně moje grafická karta z roku 2008 (NVIDIA GeForce 9600GT 512MB). Proto bych se vás, znalejších lidí, rád zeptat, zda se mi vyplatí koupit nějakou bazarovou kartu do 2 000kč. Příští rok plánuji koupit nový pc, ale i tak by mě zajímalo, jestli bych si s nějakou touto kartou zahrál aspoň konečně Witchera 2, a nebo jestli to mám ještě přečkat s tímto pravěkým kouskem. Děkuji předem za odpovědi.HARDWARE:CPU: AMD Athlon II X4 645 (4 jádro, 3.1ghz)GPU: NVIDIA GeForce 9600GT (512mb)DISK: WDC WD10EARS-00Y5B1 ATA Device (1tb harddisk)RAM: 4GB (3.25 použitelných)OS: Windows 10 ProfessionalZdroj a základovka snad nejsou potřeba, ale můžu dohodit, jen by to chtěla menší průzkum PC. :D

Odpovědi na otázku

Zdroj je při výměně grafiky vždy třeba. Takže napsat. Nicméně ke stáří to možná bude na výměnu také. Je tedy opravdu otázka, zda do tohoto stroje vůbec něco dávat. Ano grafika by asi pomohla, hlavně v tom CS-go, ale.....

Nejaka gtx750ti z bazaru by to zajistila. Jen nevim, jestli by zrovna Zaklinace 3 utahl vas procesor - https://www.youtube.com/watch - CPU je tam pekne zdimano.

Píše Zaklínače 2. Ten běží i na starém Core 2 Duo.

njn, v tom pripade se 750ti snad na max

Na max to dává plně plynule, v min 60FPS ve full HD, až GTX 960. GTX 950 je dosti blízko také, ale má občas propad pod. GTX 750Ti to na plno dává zhruba okolo 40FPS v průměru, takže to někde klesne i níže.Witcher nikdy nebyl náročný příliš na procesor, ale na grafiku, to je jiná. Dvojka pořád vypadá velice dobře.http://www.cnews.cz/clanky/jakou-grafiku-kole...