Upgrade graficke karty z r9 390 na gtx 1070

Ahoj,mám dotaz ohledně výmeny graficke karty.Zajimá mě jestli bude znatelný rozdíl ve vykonu když vyměnim r9 390 za gtx 1070?Procesor mam intel i7 4770.Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

já bych si jí nechal :) sám uvažuju že si koupím r9 290/390 tobě nestačí výkonem ?

znatelný rozdíl bude ve spotřebě

Má cca o +30-50% (podle hry) vyšší výkon a o cca -20-30% nižší spotřebu. To už znát je. Osobně měním grafiky až při nárůstu cca +100%, ale každý máme jiná měřítka.

Ahoj jestli máš full hd monitor tak rozdíl ani nepoznáš R9 390 dává vše na max detaily +-V praxi by to vypadalo na Full hd monitoru asi takto : obě karty dají max detaily ale gtx 1070 ti dá více fps, jde o to jestli ti stačí 60-70 fps na 390 anebo chceš třeba 80-90 fps, za 13 tisíc korun ale,Já bych do toho nešel stejně ani nejsou hry kde bys ji využil, nebo takhle nejsou hry na které bys nestačil s 390...

Díky za odpoved.Zatim zůstanu u r9 390