» Poradna » Notebooky

Upgrade grafické karty v notebooku

Zdravím, chtěl bych se zeptat.Koupil jsem notebook a má ještě použitelný procesor na hry (i7 - 720m), ale grafika je tam jen radeon 5470 512mb, je možný upgrade, je mi jedno jaká GK, ale pokud je to možné.Jinak se jedná o notebook Toshiba Satellite c660.Dík moc za radu

Odpovědi na otázku

Upgrade není možný.

V notebooku se dají vyměnit akorát 3 věci, RAM - operační paměť , HDD/SSD-pevný disk a baterie. A kolikrát i ta baterie je na pevno a nelze ji normálním způsobem vyměnit.

V nejlevnější noteboocích nelze vyměnit prakticky nic. RAM je jen v 1 slotu nebo zapájená napevno, místo SSD tam je eMMC (zapájené) a no baterie je spíše pro srandu.

Aj keby to šlo, výkon toho Tvojho 8vlákna je len o kúsok vyšší ako výkon jedného jadra dnes (i7K)

To je tak do koše.