Upgrade Graficke karty - kompatibilita

Dobre rano preji. Potreboval bych vymenit moji stavajici grafickou kartu ATI FireGL V3100 za ATI FireGL V7200.
Podle vseho by obe mely byt PCI Express, takze by dle meho nazoru nemel byt snad zadny problem. Nastesti ale nedam jenom na svuj nazor a necham si poradit od zkusenejsich. Je mi jasne, ze muze vzniknout nekompatibilita s hardwarem, ktery tu mam. Je to Dell Precision 470:

WinXP Prof 32bit, intel xeon 3.2 a 4x512 Mb ram. Vic toho bohuzel o systemu nevim.

Umel by jste me nekdo pomoct nebo aspon odkazat nekam?

Predem diky.

Odpovědi na otázku

Nejaky nazor?

Pokud jede V3100, pak V7200 pojede bez problemu take.

na Dell Precision problém nebude,pokial to bude karta od Hewlett-Packard,doporučujem stiahnuť si upgrade biosu zo stránok HP,rieši problémy so stabilitou v Pro Engineer a niektorými poruchami texturingu na fire gl7200