Updgrade Bedny a zdroje

Ahoj, mám doma starou bednu hp xw4400 workstation a v ní původní zdroj ale s novou deskou Gigabyte B75M-D3H a procesorem pentium G2120, používám integrovanou grafiku. Poslední dobou mám pocit že zdroj vydává divné zvuky, pokud to tedy je zdroj. Je to takové divné slabé jakoby pískání které je nepřerušované ale když připojím další disk (WD Black 1,5TB) tak se změní na střídavé. Proto jsem se rozhodl na updgrade zdroje a asi i bedny (je až zbytečně velká a navíc taky těžká a málo odhlučněná). Jsem nenáročný uživatel a nechtěl bych se dostat přes 2000Kč +/- stovka. U nás v práci máme PC s bednami http://www.exasoft.cz/micro-yy-3801_d59770.html ve kterých jsou boxované chladiče na procesor a přitom se mi zdají poměrně hodně tiché a to tam je i externí grafika navíc se mi bedna i líbí takže jsem si říkal že by mi taková bedna i stačila ale pokud usoudíte že je i pro obyč. desku a pentium bez ext. grafiky moc nekvalitní tak bych asi vzal http://www.czc.cz/fractal-design-core-1000-... na které se mi líbí že je od kvalitního výrobce a s USB 3.0. Co se týče zdroje tak asi budu volit ověřenou kvalitu v podobě Seasonicu a to buď http://www.czc.cz/seasonic-ss-350et-350w/10... nebo 400W brášku (možná kvůli pár konektorům navíc co by se mohli v budoucnu hodit). Rád bych tedy znal vaše názory a připomínky.

Odpovědi na otázku

Pro tvé účely je to dobrá volba. Ta bedna je za tu cenu dobrá a ten zdroj také (pro tvou sestavu bohatě stačí). Pokud bys ale někdy uvažoval o nějaké grafice, budeš omezený právě tím zdrojem (více jak 100-120W grafiku bych k němu nedával).