Updatuje Radeon Software Center ovladače?

Ahoj, nedávno jsem si pořídil grafickou kartu RX 580 a nainstaloval drivery z netu. Nainstalovala se mi i aplikace Radeon Software Center pro správu grafické karty a chtěl bych se zeptat jestli když vyjde nová verze driverů dá mi aplikace vědět, stejně jako to dělá GeForce Experience u Nvidie.

Odpovědi na otázku

Ahoj. Pokud nejsi ani schopen projít si nastavení softwaru a najít odpověď tam, tak buď rád, že se ti to vůbec nějak podařilo nainstalovat a novými verzemi se netrap, dokud je nějaká hra nebude explicitně vyžadovat.