» Poradna » Notebooky

Update, výpadky, sekání

Dobrý den.Mám hned tři problémy. Před chvílí jsem si dal do notebooku Win7 hp, protože mi Win8 nějak blbly, jenže jsem teď zjistil, že to dělá i teď.Takže k prvnímu problému. Když chci otevřít Windows Update, tak se nic neděje. Zkusil jsem dám noťas do režimu spánku a po přihlášení se to otevřelo, jenže když chci stáhnout aktualizace, tak to napíše ,,Windows Update cannot curently check for updates, because the service is not running. You may need to restart your computer. Restart jsem samozřejmě zkusil, ale píše to to stejný.Další problém je v tom, že vždy tak 20minut po startu mi vypadává internet. Jako podle té ikonky dole jede vše v pořádku, ale stránky se načítají na prázdno a vždycky tak po minutě to třeba na 20sekund jede a potom zas minutu ne. Routerem to není, ten jede v pořádku (zkoušel jsem na drhém noťasu i mobilu)A poslední problém. Asi dva týdny mi notebook jede strašně zasekaně. Nemůžu na něm skoro ani hrát, filmy se sekají, pořád mi programy píšou, že neodpovídají. Nechámu, čím to může být. Noťas se nepřehřívá a nijak jsem s ním nebouchl, že by se vevnitř něco pokazilo. Zkoušel jsem ho i vyčistit vysavačem, jak mi to někdo doporučil, ale změna žádná.Budu rád za každou pomoc a děkuji za všechny normální odpovědi.

Odpovědi na otázku

A vyčistil si ho pořádně? http://www.zbozi.cz/

> Test HDDZkus utilitu výrobce disku nebo i Hiren'sBootCD, nabootuj, DOS rozhraní, HDTune.