» Poradna » Windows (a jiné OS)

Update na Windows 1809 na Macu

Nepokousel se nekdo o update na windows 1809 na Mac Booku, kde ma 1803 ? A s jakym vysledkem?Mam Windows instalovane v Bootcampu, nicmene windows update update nenabizi a kdyz zkusim update z flashky, tak v prubehu selze a revertne se... Trosku me to se*e :)

Odpovědi na otázku

Máte jabko prč tam cpát Wokna A ještě navíc skrz bottcamp, když už tak Parallels

Aaa, expert promluvil...Dekuji za smysluplny prispevek.

Shodou náhod nakonec asi vyřešeno .. nemohl za to ani tak mac, ale zaplý developer režim... no slava.