» Poradna » Programy

Update na Mountain Lion vs. čistá instalace ML

Zdravím,chci se zeptat zkušenějších Macařů. Používám Liona asi rok a chtěl bych teď přejít na Mountain Liona (hned jak ho vydají). Myslíte, že by se vyplatilo udělat úplně čistou instalaci - tzn. zazálohovat data a naformátovat disk a nebo postačí update?Vůbec nevím jak moc se Mac v průběhu časů zanese. U windows bych určitě udělal čistou instalaci, ale tady váhám jestli by upade nestačil. Díky za názory

Odpovědi na otázku

Pokud se ti zdá, že Lion běží jako po koupi tak jenom upgraduj. Pokud je pomalejší(Safari ) tak reinstall