Update biosu u BH6 ver1.2

Deska je stará asi 4měsíce. Po stažení a updatu biosu z února 2000 se nic nezměnilo, kromě datumu u verze Biosu. Vše jsem dělal podle návodu a vše hlásilo OK. Kde je chyba ?

Odpovědi na otázku

A co by si chtěl aby se změnilo ?

No minimálně verze BIOSu. Neumí poznat procesor. Jsem ho dal na 590 a hlásí 550. A taky mi nedovolí víc jak 2.3V jádro proc.

No vice nez 2.3V dat nemuzes, to by sis jinak odvaril procesor ). A to ze ti to tak divne ukazuje na misto 590 550Mhz, tak to je nejspis chybicka biosu. Ve skutecnosti ti to jede asi na tech 590 Mhz ale diky chybe biosu ti to pri startu ukazuje neco jineho. Bez na www.overclockers-network.com najet si na Downloads! a stahni si Sisoft Sandra 2000 a dej tam test procesoru a tam uvidis na kolik ti ten procesor jede.