Update bios

Zdravím. Dostal se ke mně starší PC s Pentium 4 2.8GHZ a deskou gigabyte ga-8i945 pro. Dočetl jsem se, že podporuje core 2 duo tak jsem na e-bay koupil core 2 duo. Avšak ani obraz nenaskočil. Když se vrátilo Pentium tak jede. Došel jsem k tomu, že je třeba update BIOSu. Jak toto provést/ jak zprovoznit core 2 duo ?

Odpovědi na otázku

Udělat update BIOS Zas takový problém, jak se všude píše, to není. Dělal jsem to několikrát (taky na podobné desce). Ale dobře si to nastuduj a promysli, není místo na chyby.

Nepotěščím tě, nevím kdes hledal, ale u všech C2D píšou N/A : http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-8i945...

A dá se někde levně koupit deska s podporou core 2 duo ? Vyplatí se to ?

Tak na bazaru bys určitě našel, ale jestli se to vyplatí, to by muselo být téměř zadarmo :) Nevím ani, co si slibuješ od Core2Duo, to už je dnes out.