» Poradna » Programy

Update adobe flash playeru

Dobrý den.Mám problém s updatem u adobe flash playeru.Mám macbook air a vyskočila mi aktualizace.Ale když jí začnu instalovat tak se to zasekna na 25 procentech nebo na 30 procentech a nehne se to.Zkoušel jsem i vypnout safari a dalši programy při instalaci ale stále je to na 25 procentech už asi 5 hodin.Prosím poraďte co mám dělat.Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Stáhni si offline instalátor a nainstaluj.http://www.adobe.com/cz/products/flashplayer/d...