» Poradna » Počítačové sítě

UPC

Dobrý den , co říkate na toto www.upc.cz ...

Odpovědi na otázku

Bohužel se to týká jenom nových zákazníků. Nás starých se to bude týkat až někdy během příštího roku. Tak se UPC odvděčuje svým zákazníkům....

No ono asi nejde jen tak projit tolik lidi na takove rychlosti je treba update site. Dalo se to cekat ze to bude jako u O2. Ale tez me to netesi.

bud rad, ze ti to vubec zvednou, jednou ses upsal na nejakej tarif s urcitou rychlosti. Je to jen dobra vule provideru, ze to zvedaj i stavajicim zakaznikum.

Není to projev dobré vůle. Také by se jim mohlo stát, že bych si stávající zákazníci houfně rušili internet a znovu objednávali....