» Poradna » Web a internet

UPC-učastnická zásuvka

Zdravím, mám v plánu zařizovat nový internet od UPC a nejsem si jist jak je to s účastnickou zásuvkou, mám doma EMOS EU3303 a do ni mi vede jeden koax a do ní mam připojenej jen set-top-box, a zajímalo by mě jestli musím mít nějakou speciální anténu aby mi ten internet fungoval (o tenhle způsob připojení netu přes koax jsem se nikdy nezajímal tak mě prosím neukamenujte jestli píšu blbosti)

Odpovědi na otázku

Zkusím Ti poradit: od UPC někam hodně daleko.

Blbost...

tak díky to je to co jsem potřeboval vědět

UPC ti dotáhne domů nový koax a dá vlastní zásuvku, do které připojíš modem od UPC.

Co by tahali, však píše že už má od nich po káblu TV.

A na to přišels jak? Nepíše nic o tom, že by měl cokoliv od UPC.

to je to co me prave zajima odkud ho natahnou to budou davat novou antenu nebo od nekud z ulice mimochodem bydlim v baraku kde upc nikdy nebylo

A to UPC už v domě teď je?

tady UPC v tomhle dome vubec neni, jde mi hlavne o to aby za to ze mi vymeni zasuvku a odnekat natahnou koax nechteli x tisic

Overil jste si dostupnost internetu na Vasi adrese?https://www.upc.cz/rychly-internet/

jo upc tu ma dostupnost primo na me adrese

" bydlim v baraku kde upc nikdy nebylo". Barak je čo? Ak bytovka, tak by ste museli mať natiahnutú prípojku do spoločných priestorov a v tom prípade to nie je žiaden problém. Ak rodinný dom a je tam dostupnosť, ako píšeš, tak to budú ťahať od najbližšej prípojky z ulice a tam bude pravdepodobne aj cena vyššia.Ináč pohladaj si cenník na stránke UPC, alebo sa ich na to rovno spýtaj.

U nás v bytovém domě udělali svůj rozvod po půdách a k jednotlivým bytům spustili kabely v nepoužívaných komínech (máme ústřední topení, komíny zbyly z minulé doby). Výsledkem je, že si zamkli půdy, na kterých jsme dříve sušili prádlo, a nikdo do nich nyní nemá přístup - nevím, co tam mají za tajné zařízení. Jinak časté výpadky a rychlost také jak kdy.

Ten dům patří komu, obci nebo společenství vlastníků? To uzamčení půdy jim musel povolit vlastník domu, tak si nestěžuj na UPC ;)

Pokud v domě UPC vůbec není, tak ho tam kvůli tobě opravdu tahat nebudou, to si buď jistý ;)

Pojede to oboje z jedný zásuvky...neřeš kraviny a nech to na nich ať ti to zapojí.

Tvoje zásuvka emos je pouze tv -radio -satelit.Kabelovka používá jiné koncové zásuvky.

Musí tam být něco podobného https://www.antena.cz/teleste-apm042-zasuvka-tv...

Nic takového tam nemají, vždyť píše, že UPC v domě vůbec není.