» Poradna » Programy

Upc smard guard

zdravím mám nové od UPC Internet 200 MB jako bonus jsem od nich dostal ten jejich antivir UPC Smard Guard pravě dnes jsem ho chtěl nainstalovat ale pří instalací Programu to hlásí chybu instalace programu nemůže pokračovát je vyžadovaná instálace doplnku Microsoft Net Frenework pří tom mám v pc Poslední verzi Net Franework mám Windows 10 64 bit nevíte někdo co tomu muže vadit že se to nechce Nainstálovat děkuji

Odpovědi na otázku

Tak ti, člověče nevím: Je to Smart Guard, nebo Smrad Guard?Jinak, možná to požaduje některou nižší verzi Net Frameworku...

A víš že za ten "bonus" zaplatíš UPC skoro pětikilčo za rok? Ano, cena je 1,- Kč. Ale jen první 3 měsíce. Po skončení akce za "zvýhodněnou" cenu 53,- Kč. Podobnou službu udělá Avast Free. Ale to všechno to všechno asi víš. Píšu to jen pro pořádek. ☺

to by bylo podezřelé, kdyby tahle srágora byla zadarmo

A k čemu? Máš Defender, můžeš přidat MBAM, On-Line ESET a jednotlivé podezřelé soubory kontrolovat u Jottiho (upnou ne spustit!):https://www.malwarebytes.org/http://www.eset.com/cz/online-scanner-popup/https://virusscan.jotti.org/

Jen tak na okraj, nemáš na tom PC nainstalovaný ještě jeden antivir (např. nějaký který byl součástí OS)? Tak jak se nesnesou dva kohouti na jednom smetišti, tak samo je to i se dvěma antiviry na jednom PC.

Dobra rada...Zdvihni telefon, zavolaj do UPC a odhlas si to co najrychlejsie - lebo vypovedna lehota je 1 mesiac. Henten smart guard je predrazeny, malo ucinny a pocitac neuveritelne zatazujuci antivir - fakt neodporucam.Za tie peniaze kupis Eset internet security ktory je ucinnejsi a omnoho menej brzdi vykon pocitaca alebo lacnejsi ale rovnako dobry Kaspersky internet security z ebay.co.uk za nejakych 25-30 eur na 3 PC na rok.... Ten Smart Guard je uplna volovina pre ludi co sa do toho vobec nerozumeju a myslia si ze ked je nieco zadarmo na 3 mesiace tak je to výhodné....

Výborný je Kaspersky, a nemá konkurenci při falešných hláškách - hlásí jen co má.http://www.kaspersky.com/

Ja viem, uz ho asi 10 rokov pouzivam, vzdy si kupim rocnu licenciu na 3 PC na ebay.co.uk.. je to v podstate zadarmo - 8- 10 eur / PC / rok.... A hlavne to ma taky blbovzdorny mód, ze to mozem mat nainstalovane u rodicov a Kaspersky sam rozhodne co je OK a co zablokuje... Oni o nicom nevedia a hlavne mi nevolaju kazdy den 2x ze im tam vyskocilo nejake okno a ze ci tam nahodou nemaju virus, lebo v televiznych novinach na TV Nova bola reportaz o nejakom strasnom pocitacovom viruse.....