» Poradna » Web a internet

UPC - nastavení wi-fi modemu

UPC mi přinesou nový wifi modem a musím se rozhodnout, jestli si to zprovozním sám, nebo jestli mi to mají také zprovoznit za 400Kč. Tak se chci zeptat, jak je to zvládnutelné pro průmětně technicky zdatného uživatele. Zvládne to téměř každý, nebo je to spíš záležitost pro odborníka a pokud jím nejsem, vyplatí se dát 400Kč? Ještě mne zajímá- je to tak, že kabelové připojení se zprovozní snadno a obtížné je to nastavení wifi, nebo se to musí nastavit oboje najednou a hrozí že dočasně budu vůbec bez internetu? Dík

Odpovědi na otázku

Kabelové připojení se zprovozní snadno, protože veškeré nastavení provede UPC.U wifi modemu je to složitější ale díky instalačnímu manuálu co UPC dodává je to hračka.Příručky pro samoinstalaci najdeš zde: http://www.upc.cz/internet/samoinstalace/

Díky, už jsem si to uložil pro jistotu