» Poradna » Mobily

Unroot pokemongo

Nabízím odměnu 300,-. Zdravím, mám telefon Acer liquid e700, Provedl jsem na něm root (aplikace "king root) abych jednu aplikaci na "fake gps" (fake gps joystick) nastavil jako systémovou, aby nebylo nutné povolovat simulované polohy, po jejímž povolení pak aplikace PokemonGo nefunguje. Momentálně však nejde provést unroot, ani přes SuperSu, ani přes mazání "su" souborů, ani přes příkazový řádek. Nebo to dělám samozřejmě všechno špatně :D. RootChecker sice ukáže, že je telefon bez rootu, ale aplikaci "SafetyNetAttest" se to moc nelíbí. Potřebuji provést unroot do té míry, že projde následná kontrola přes aplikaci "SafetyNetAttest". Bez toho mi bude Aplikace PokemonGo neustále házet, "unable to authenticate". Je teda vůbec možné provést unroot do té míry, že to nepůjde poznat? Za zaslání návodu který povede k vyřešení nabízím odměnu 300, které mohu poslat na účet.

Odpovědi na otázku

No asi musíš odinstalovat ten king root a pak zřejmě ze systému ten SuperSu.Ten odinstaluješ tímto https://play.google.com/store/apps/details a mělo by být po rootu.

podvodník kterej nabízí peníze za to aby už nevypadal jako podvodník :D

Nemudruj a radši poraď (to jsou poctivě vydělané peníze, a nikomu tímto "podvodem" neškodím)