» Poradna » Programy

Unreal Engine 4

Zdravím,Právě pracuji na jedné hře v unreal enginu (4) a mám problém.nastavil jsem sprinty ale když vyskočím ve hře, tak se postava nedotkne země a nedokončí se animace zde přidávám i video.https://www.youtube.com/watchmůžete mi pomoct?.

Odpovědi na otázku

Zkontroluj si ThirdPerson_AnimBP, jeslti ti v "Default state machine" nechybí přechod nebo podmínka na ověření jestli proměnné "IsInAir?" mezi "JumpLoop" a "JumpEnd"Případně si překontroluj, jestli ti konec animace nechybí. Skok ve skutečnosti není jedna animace, ale postupně přepnuté tři (začátek skoku, ve vzduchu, dopad na zem).