» Poradna » Ostatní

Univerzální ovladač ONE FOR ALL

Dobrý den, zakoupil jsem dálkové ovládání ONE FOR ALL a nemohu ho rozchodit. Dostanu se do fáze, kde vše nastavím, televize se vypne, ale dálkový ovladač již televizi nezapne, při spuštění TV ovladač nijak nereaguje, mohu poprosit o radu? Předem Děkuji

Odpovědi na otázku

Tak zajisté jste si ověřil že ten ovladač je s tou neznámou televizí kompatibilní.....