» Poradna » Počítačové sítě

United Payment Limited

Stretli ste sa niekto uz s niecim podobnym ?
Po kliknuti na nejaky odkaz zo soft erotikou a naslednej registracii vam pride mail s fakturou na 69EUR....

Odpovědi na otázku

nikdo?

a čo myslíš ? na väčšinu erotických stránok,kde nieje volný vstup,je registrovaný vstup prakticky vždy nejakým spôsobom platený,sex bol,je a bude vždy velmi výnosný obchod a nikto Ti nič nedá len pre pekné modré oči zadarmo.

priprav si hlboku penazenku, tie faktury ti budu chodit asi pravidelne a suma bude stupat.

v kazdom pripade si narazil na vydieracku firmu, ktora zasiela scam. ti co sa zlaknu zaplatia. v zasade by ta museli dat na sud, kde by museli dokazat, ze si si objednal sluzbu. kedze si im nedal udaje o svojej kreditnej karte, tak ti tie peniaze nemaju ako zobrat. ak by aj isli na sud, tak by museli poznat tvoju adresu, plus sud vo vacsine takychto pofidernych vydierackych pripadoch neuzna ich pohladavku. takze to ignoruj.

www.youtube.com ...

vie niekto po nemecky?

no konkretne tá "firma",čo sa skrýva za pyjamagirls.de je v nemecku už dobre známa vydieračská "firma",pokial si nič neobjednal,nezadal nikde žiadne údaje ,tak veselo ignoruj,pokial áno a budú nejaké problémy,treba sa bud registrovať na najbližšej pobočke zväzu ochrany spotrebitelov v nemecku a požiadať o pomoc,oni už vedia čo a ako,alebo v prípade potreby požiadať o pomoc podla okolností políciu

U n i t e d P a y m e n t L i m i t e d
Am Buchhorst 34, 14478 Potsdam

Companies Register: United Kingdom
Phone : 49 (0)331 - 8171600
Fax : 49 (0)331- 8171602
E-Mail: info@vivis-homepage.com
C u s t o m e r

Email: bb69@centrum.cz
IP address: 89.173....
Provider:*

Date: 10.07.2009
Invoice dated: 10.07.2009
Reference: EGH4-TX2X

INVOICE for 30 days membership www.vivis-homepage.com

Dear Customer,

Here is our invoice for the use of the 30 days softly erotic membership vivis-homepage.com.

You purchased:
_________________________________________________________________

Service: (1x) 30 days softly erotic membership vivis-homepage.com No. EGH4-TX2X
Net amount: 47,79 EUR
plus 19% VAT: 11,21 EUR
_________________________________________________________________
Total amount: 59,- EUR

Please transfer the outstanding amount of 59,- EUR (including 19% VAT)
within 7 days to the following account:

Account Holder: United Payment Limited
IBAN: DE26 1604 0000 0135 0545 01
BIC-/SWIFT-Code: COBADEFF160
Reference: EGH4-TX2X

Bank: Commerzbank Potsdam
Address: Karl-Liebknecht-Str.24
Postcode/City: 14482 Potsdam
Country: Germany

Pay with Credit Cart:
payment.vivis-homepage.com ...

You purchased this 30 days softly erotic membership for www.vivis-homepage.com by email on:
10.07.2009 Time 15:45:30.
Your IP address 89.173.34.163, the time the agreement was concluded and the provider?s
name *.****.sk.
were stored on our server at the time of purchase.

We ask you to pay the invoice, it is an unique ammount.
After payment entrance and expiration of the time the contractual relationship between us is finished.
A cancellation of membership is not necessary.

IMPORTANT NOTICE

Since our erotic services have recently been abused by fakers, we have no choice but to file
criminal charges with the public prosecutor's office of Potsdam (Germany) should we not receive your
payment or a response to this correspondence.

Taking Ukázat celý příspěvek

Ježiš co tady stresuješ, prostě na to ser a hotovo, o nic nejde, nic neplať.

Len sa chcem ubezpecit....
Totiz taketo firmy idu hlavne po detoch co su teraz cez prazdniny same doma a klikaju na hocico....
Aby to nedopadlo jak s tymi nevyzadanymi registraciami v katalogoch.....
Na jednom fore chcel jeden mlady chalan kvoli tomu spachat samovrazdu.....
Takze neni to sranda....
Preto sa pytam na skusenosti,ci nejake nemate....

No ten mail vyzera to dost doveryhodne.....

Len neviem,preco mam ten pocit,ze aj ked zaplatis,
faktury budu chodit aj nadalej.
Tie kurvy su stale vychcanejsie.

Taketo faktury nemaju pre fyzicku osobu ziadnu vypovedaciu a zavaznu hodnotu. Treba na nich upozornit prokuraturu. Ide o podvodne konanie. Kedze firma je zastresena v EU, tak by to organy cinne v trestnom konnai mali riesit.

Uz som sa tam regol, tak cakam od nich na tu sracku.

Drzim Ti palce Asta-killer.
Daj potom vediet jak to dopadlo.
Zistil som,ze toto je uz ich asi 4 stranka s takymto shitom.
Tie predchadzajuce su uz blokovane,potom co sa o nich zacala zaujimat jedna nemecka tv.
Zaujimave je,sidlo firmy maju na adrese,kde o nich nikdo nikdy nepocul a na budove maju iba postovu schranku.
No,taketo finty by som skor tipoval na Nigeriu,Rusko a pod.
Ale Nemecko?
Pomerne civilizovana krajina...?

dik.
pre istotu som zrusil tu mailovu schranku a deckam som dal heslo na pocitac.

Haha, de facto sa niekto moze regnut na nejaky mail, ktory je len docasne vytvoreny, ako napr. mailinator... Som zvedavy, ako by sa potom domahali nejakych penazi, ked by posielali mail na neexistujucu mailovu adresu. ROFL ROFL ROFL.

Ludia, co ste uz nacisto jebnuti??? Na taketo akoze faktury sa im vyserte, nie su nijako pravne kryte. Kto im zaplati, je cisty kokot a zasluzi si byt oklamany.

A to este som nenapisal, ze gmail okamzite tie kokotiny zaradil medzi spam.. A dalsia vec, to co posielaju, nie je ziadna faktura, ale nejaka zosmolena picovina. FAktura ako taka musi splnat urcite nalezitosti podla obchodneho zakonnika. Proste tieto maily su pre mna len elektronicke hovná.

Este by som sa rad vyjadril k tomu chalanovi, co chcel kvoli tomu spachat samovrazdu... Mozno by aj urobil dobre, aspon by sa geneticky fond skvalitnil, pretoze ak niekto kto je debil, splodi potomka, potom sa jeho debilita presuva dalej. Genetika je neuprosna, ma svoje zakony.

Som zvedavy,kto to pochopi... Iste len inteligentny jedinec.

www.bluelight.ru ...

www.hojko.com ...

www.gutefrage.net ...

www.expertlaw.com ...

a bonbonik:
whois.domaintools.com ...
www.rechtsanwalt-stefan-richter.de ...

www.abzockeiminternet.com ...

Podla tohoto nie si sam,kdo s tym prisiel do styku.
To musi byt kurva dobry biznis,ked striedaju tie stranky jak ponozky......

Ja? Preco ja? Ja som sa tam regol umyselne aby som videl co za shit to rozosielaju do schranok. Len magor by im nieco zaplatil. To co posielaju ani nie je ziadna faktura,ale obycajna zosmolena picovina. ktora nema oporu v ziadnom zakone.

ozvali sa Ti odvtedy,alebo to vzdali?

A co ja viem? Presmeroval som ich do chlieva. A uz som na to aj zabudol, nebyt vsimnutia si tohto postu.

a nepozres sa do chlieva?

len by ma zaujimalo nakolko to za tu dobu narastlo,lebo ja som mailovu schranku zrusil a regisstrovat sa dobrovolne nechcem...

Kazdy tyzden mazem spam a nejako blizsie nepozeram na obsah. Za tento tyzden co som sa teraz mrkol tam, od tych komediantov nic neprislo.

Pust to uplne z hlavy. Je to pravne nevymahatelne.Proste nema to ziadnu vahu.

Zaplat to a mas klid.

ano aj men sa to podarilo pobabrat, neviete mi poradiť ako by som mal postupovať, lebo určite niesom dedič niakych miliónov a tá suma bude asi rásť :(

Nijako. Jeb na nich. Pust to z hlavy.

....myslim to vazne. Nestresuj sa.