» Poradna » Mobily

Uninstal xposed frameworku

Cawte nainstaloval jsem xposed fr. Kvůli snapprefsu ale potom jsem zjistil ze to funguje je se snapem verze 9.21.0.0 a menším a když jsem nainstaloval snap v. 9.21.0.0 nejde se přihlásit protože snap kontroluje jestli mate xposed nainstalovany. Xposed jsem flashoval pres http://forum.xda-developers.com/android/development/insta... a recovery nemám(a nechcu) takže to nejde unninstalnou flashnutim toho unnistal.zip je nějaká jiná cesta jak to unninstalnout?

Odpovědi na otázku

reflash rom ... (předpokládám, že factory reset stačit nebude protože Xposed je v tvém případě výchozí součástí systému)

Reflesh udělat nemůžu, nemám recovery. Mužů udělat max. hard reset, ale když to šlo flashnou pomocí scriptu proč by to nešlo uninstalnout pomocí scriptu, třeba prostě jenom smáznou složky kde ten framework nebo tak něco

jestli máš root tak to možné je, ale xposed je docela prasárna hluboko v systému, takže nevímurčitě je možnost reflashnout romku od výrobce ...

Root mám (neumím si představit ze by někdo mel xposed bez rootu), a jestli by to šlo jenom hard resetem tak bych radši nahrál tu recovery. Nemáš nějaký návod jak flashnout recovery na spirit h420 bez kompu? Tady http://forum.xda-developers.com/android/development/h420-... to flashujou s kompem? Stačilo by to img flashnout pres flash flashify? A co je ten uboot, z te ajiny jsem to nějak neprobral😥

zkusil bych factory reset a pak uvidíš .. každopádně jen tak ho odstranit bez uninstal skriptu by chtělo chvilku studia.. ... co kam hodil jestli něco nahradil, jestli jsi schopný to odtamtud dostat, jaké to může mít následky atd .. . trocha reverzního engineeringu a je to venku hodně štěstí

Díky díky , ale asi půjdu spis do recovery 😘