» Poradna » Web a internet

Unet e-mail nefunguje.

Mám e-mail od poskytovatele Unet (dnes poda). Potřeboval bych nastavit e-mail do aplikace outlook ve windows. Nefungují mi ale údaje pro příchozí a odchozí poštu (servery, porty). Zkoušel jsem tam zadávat pro příchozí poštu - mail.comacomp.cz a port 143, u odchozí mail.comacomp.cz a port 25. Nechce se mi ale hnedvolat na podporu.

Odpovědi na otázku

tak zkus mail.p[oda.cz

samozrejme mail.poda.cz

Na podpoře Pody to budš vědět za pár minut a přesně.Tady to budou jen spekulace.

Trvalo mi to asi 30 vteřin .....https://www.poda.cz/uploaded/dokumenty/nastav...

Vyhladavas rychle, ale mas velke ocakavanie od zaostalych jedincov.

U mail.comacomp.cz mi to zobrazí zprávu: "Nepodařilo se připojit k příchozímu serveru, zkontrolujte e-mail a heslo a akci opakujte."U mail.poda.cz mi to zobrazí zprávu: "Nepodařilo se připojit k příchozímu serveru, zkontrolujte nastavení příchozího serveru."Tak předpokládám, že server mail.poda.cz ten správný nebude. Zkoušel jsem i POP3, ale stejně to nefunguje.

Za tu dobu užs mohl mít napsaný mejl na Podu a možná už i s jejich odpovědí zpět.