Unese mi zdroj grafickou kartu?

Dobrý den, chci si koupit grafickou kartu (MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4G, 4GB GDDR5) která podle CZC potřebuje minimálně výkon 300W, ale můj zdroj má k dospozici jenom 350W, má smysl si Grafickou kartu kupovat ?

Odpovědi na otázku

Uveď přesný typ zdroje, oráculum dneska není k dispozici, jinak GTX1050Ti 300W určitě nesežere, ani kdyby renderovala Avatara 2

Ježiš, to vyhoď, to jsou hrozný krámy, jestli to máš doma déle jak rok a nevyhořelo to, zavolej Guinnessům o záznam do knihy rekordů

Tohle není zdroj. To je hromádka šrotu. Jestli nechcete loterii s výhrou v možnosti si tu novou grafiku do měsíce spálit i se zbytkem PC, dejte tenhle šmejd do háje a kupte opravdový zdroj.

GTX 1050 Ti má spotřebu do 75W, protože je krmená jen ze slotu, který více neumí (verze Gaming sice má přídavné napájení a může tak cucat více, ale o moc víc si nevezme).Doporučený požadavek na 300W je pro celou sestavu s průměrným CPU. Takže pokud máš 350W zdroj, tak je to naprosto ok. Ale ty máš jen atrapu s nápisem 350W, která na +12V umí pouze max 144W (12V * 12A viz. štítek na zdroji). Takže je dost možné, že ten křáp stačit nebude. Ale třeba takový SSP-350GT, který umí na +12V 348W (12V * 29A), by ti tu sestavu utáhl i s podstatně lepší grafikou.

otázka: Unese mi zdroj grafickou kartu?odpověď: Zdroj bez problémů unese tvoji novou grafickou kartu ... když ne hned tak v brzké době "do věčných lovišť" a možná s sebou vezme i základní desku a disk. Ten zdroj byl dobrý tak na kancl. sestavu, která ho zatěžovala max. z 30%. Když mu dáš dlouhodobě při hrách někam k 50-60% budou ta "věčná loviště" dřív než si myslíš.

Co to je za debilní výraz "unese mi zdroj grafiku"??? Ne, zdroj ti fakt nic nosit nebude. Navíc tenhle odpad nemůžeš nazývat zdrojem.