» Poradna » Mobily

Un-Root poté aktualizace

Dobrý den, chtěl bych aktualizovat můj galaxy s6 edge na nový android N z android 5.1.1 ale tam mám root. Ota aktualizace nejde protože jsem prý neoficiálně zasáhl do svého zařízení. Nějaký nápady třeba Smart Switch bude fungovat někdo psal že prý se mobil může dostat do Hard bricku

Odpovědi na otázku

Jako na N to ještě asi nepůjde.... leda do bety... najdi si jak udělat unroot zařízení ... třeba http://www.androidauthority.com/how-to-unroot-android-pho... a doufejme že to půjde

co přes Kies z PC?

Kies pro můj mobil nejsou, jsou nahrazeny smart switch

Andoid N ešte oficiálne nie je vonku a nevidím dôvod sa vŕtať v tak drahom telefóne..či chceš z neho spraviť ťažítko?

Tak to pak určitě. Myslel jsem, že to už musí být ofiko venku od Samsungu - proto jsem zmínil Kies. Pokud ofiko venku není, tak doporučuju počkat až bude.

KIES + archiv s firmwarem z samfirmware.coma jedeš ručně ....

kies jkecám .. ODIN jsem myslel