» Poradna » Ostatní

Umístnění PC

Dobrý den, některé počítače myslím že se jim říká desktop jsou postaveny na výšku. I DVD mechanika je samozřejmě na výšku. Viz třeba č. aukce 633264222 na aukru. No a já se ptám , jestli tento typ počítačů může pracovat i naležato. Dík předem za odpověď. S pozdravem Honza

Odpovědi na otázku

Zalezi na konstrukci, casto by to vadit nemelo (nepocitam levne papiraky). On i klasicky tower muze byt nalezato, kdyz se nebude nejak kroutit. Jen si dat bacha, aby se nezakryly prochody vzduchu. Ale u mechaniky vybrat typ, co vertikalni umisteni podporuje.

Ak dáš tower dole časťou, kde je doska, prieduchy nezakryješ, ale airflow môže byť iný. Ja mám nad CPU chladičom dierky, tak mne by možno aj pomohlo (teplý vzduch nepôjde až dozadu, ale výjde bočnou stranou

Díky za Vaše odpovědi. To mě stačí. S pozdravem a přáním hezkého dne Honza

Inak odkaz by nebol. Podľa čísla som daný tovar nenašiel

Jasne, v pripade vic topicich sestav by si chtelo s obehem vzduchu pohrat (napr. u toweru bocnice s nasavanim a obratit ventilatory, aby foukaly ven).ps. Mel jsem kdysi miditower nalezato ve skrini, bez problemu to bezelo nekolik let, jen sestava zrala v maximalni zatezi ani ne 200W. Mechanika tam byla takova ta se sterbinou (neco jako u PS3).

Ak mechanika CD/DVD prečíta, ano